Galatasaray Ümraniye telefon, 0216 622 12 34

Hakkımızda

VİZYON
Galatasaray örf ve adetlerine, sporun evrensel boyutlarındaki sevgi, kardeşlik ve Fair Play ilkelerine bağlı, saygılı ve kültürlü genç bireylerin yetiştirilmesi için gerekli eğitimin verilmesidir. Ayrıca Bilimsel testler kapsamında spor da yetenekli bireyleri tespit ederek, spor eğitiminin verilmesi ile kulübümüze, Türk ve Dünya spor camiasına kazandırılmasıdır. Ümraniye Galatasaray Spor Okulları, Cimnastik, Yüzme, Voleybol, Basketbol Okulları olarak hedefimiz yarının temsilcisi gençlerimize özgü bir spor ruhunu ortaya koymaktır. 
 
MİSYON
Gelecek yıllarda Galatasaray Futbol akademisinde forma giyecek ve bununla beraber Galatasaray örf ve adetlerine bağlı; rakibe, hakeme, seyirciye saygılı; fair-play ilkelerine bağlı sporcular yetiştirmek; bu sporcuları ülke ve dünya futboluna kazandırırken aynı zamanda Kulübümüze ekonomik yönden katkı sağlamaktır.
 
Ümraniye Galatasaray Spor Okulları,  Ümraniye Galatasaray Cimnastik Okulu, Ümraniye Galatasaray Yüzme Okulu, Ümraniye Galatasaray Voleybol Okulu, Ümraniye Galatasaray Basketbol Okulu olarak Ümraniye Yeşilvadi'de hizmetinizdeyiz. 
 
Galatasaray Ümraniye Spor Okulları internet sitesi http://www.galatasarayumraniye.com, Galatasaray Ümraniye Basketbol Okulu internet sitesi http://www.galatasarayumraniye.com,
 
 
Galatasaray Spor Okulu Telefon numarası 0216 622 12 34, 0530 050 09 05