Galatasaray Ümraniye telefon, 0216 622 12 34

Antrenörlerimiz

İskender ÖZDEMİR

1973 Konya doğumludur. Konya Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulundan 1995 yılında mezun olmuştur. Milli sporcu olup, kariyerinde 5 Türkiye şampiyonluğu, 3 uluslararası şampiyonluk ve ordular arası Dünya şampiyonluğu var.1995 yılında beden eğitimi öğretmeni olarak göreve başlayan ve 25 yıldır yüzme antrenörlüğü yapmaktadır. Konya’nın Beyşehir ilçesinde Beyşehir golünde ilk yelken ve kano sporunu başlatan hocamız, Türkiye genelinde başlattığı projelerle adından söz ettirmiştir. 2017 yılı başında da aramıza katılan İskender Özdemir Ümraniye Galatasaray spor okulunda Yüzme Baş antrenörlüğü görevine devam etmektedir.

Cihat BULUT

1988 yılı, İstanbul doğumludur. Genç yaşlarda karate ve cimnastik ile başlayan sporculuk geçmişine yıllar içinde Futbol, Kickboks ve Capoeira (Karma Dövüş Sanatları) ile davem etmiştir. 2008 yılında yüksek başarı ve takdir belgesi ile komando eğitimini tamamlamıştır. 2011 yılından itibaren Heybeli Ada Denizcilik ve Harp Akademi'sinde yakın muharebe eğitimi ve devamında bu yıla kadar çeşitli özel okul ve salonlarda Cimnastik ve Capoeira dersi vermiştir. 2020 yılı itibariyle okulumuz bünyesinde Cimnastik ve Capoeira başanteranörüdür. 

 

Eda SOYSAL

1995 yılı, Bartın ili doğumludur. Maltepe Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi'nde Sosyal Hizmet bölümünden mezun olmuştur. 6 yaşından itibaren spor ile yakından ilgilenmiş, karete ile başlayan spor hayatını yüzme branşı ile tanışınca dönüm noktası olmuştur. 10 yıl içerisinde çeşitli kulüplerde çalışmış, 2016 yılı ile Galatasaray Spor Okulları'nda antrenörlük hayatına başlamıştır. 

Can Tuna SÜBAY

1999 yılı, İstanbul doğumludur. Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda eğitimine devam etmektedir. 5 yaşından itibaren spora ilk adımlarını atmış olup yüzme branşında uzmanlaşma yolunda hedeflerine devam etmektedir. Birçok ulusal dereceleri bulunan hocamız, 2020 yılından itibaren Ümraniye Galatasaray Spor Okulu'nda yardımcı antrenör olarak görev yapmaktadır.